DanishSwedish

Kontakta oss

Kontakta oss

Dina frågor är viktiga för oss. Välkommen att kontakta oss, så hjälper vi er gärna.

Kontakta en säljare direkt

Daniel Rakowski

Kommersiell chef

Tel: 040-6199632
Mobil: 0769-48 03 63
daniel.rakowski@eltecno.se

Peter Gabriel

Säljare

Tel: 040-619 96 14
Mobil: 0733-42 96 36
peter.gabriel@eltecno.se

Magnus Fritiofsson

Säljare

Tel: 040-619 96 01
Mobil: Mobil: 0708-42 22 72
magnus.fritiofsson@eltecno.se

Johan Magnusson

Säljare

Tel: Tel: 040-619 96 31
Mobil: 0769-48 01 35
johan.magnusson@eltecno.se

Marcus Fredriksson

Säljare

Tel: 040-619 96 07
Mobil: 0769-48 04 11
marcus.fredriksson@eltecno.se

Kevin Rossing

Säljare

Tel: 040-619 96 28
Mobil: 0701 64 96 04
kevin.rossing@eltecno.se

Övriga medarbetare

Kontaktuppgifter till alla våra medarbetare.